DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ziembiński Justyn Stanisław
03 czerwca 1984 r., Kard. Józef Glemp, AW
01 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła, 04.06.1984 –10.06.1987
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 10.06.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Tomasza Ap., Warszawa-Ursynów, AW, 21.06.1990 –15.06.1993
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła, 30.06.1993 – 20.06.2003
proboszcz, MB Loretańskiej, Kuligów, 20.06.2003 – 05.07.2009
inkardynacja, z AW, 15.06.1993
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 27.06.1997 – 28.06.2002
spowiednik, WSD DW-P, od 10.11.2006
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Radzymiński, 01.09.2008 – 30.06.2010
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 15.06.2009 –15.06.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2012