DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zielak Henryk
Św. Małgorzaty DM, Kiernozia, Diec. Łowicka
01 czerwca 1969 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
17 sierpnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Stanisława BM, Sobików, AW, 02.06.1969 – 09.06.1970
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 09.06.1970 –10.06.1972
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 10.06.1972 – 04.06.1973
wikariusz, Świętej Trójcy, Błonie, AW, 04.06.1973 –15.05.1976
wikariusz, Św. Stanisława BM, Warszawa-Wola, AW, 15.05.1976 – 28.05.1977
wikariusz, Św. Katarzyny, Warszawa-Służew, AW, 28.05.1977 – 20.05.1978
kapelan, Szpital Praski pw. Przemienienia Pańskiego, 20.05.1978 –19.06.2006
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
diecezjalny duszpasterz służby zdrowia, 11.12.1992 – 23.06.2006
kapelan, SP Kliniczny Szpital Okulistyczny (Warszawa), 31.05.2000 –19.06.2006
kapelan, Cmentarz Bródzieński, 19.06.2006 – 26.08.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 24.12.2001– 2015
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2015