DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zdziebłowski Wojciech
Wszystkich Świętych i Św. Stanisława BM, Wiskitki, Diec. Łowicka
28 maja 1972 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
23 kwietnia
magister, Wydział Studiów nad Rodziną UKSW (Łomianki), 1982
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 10.06.1972 – 05.06.1973
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 05.06.1973 – 28.05.1977
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 28.05.1977 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 25.05.1979 –13.06.1984
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 13.06.1984 – 20.06.1988
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 20.06.1988 – 30.01.1991
proboszcz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, od 30.01.1991, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
zastępca członka, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 20.04.1998
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 23.12.2000 – 23.12.2006
prałat, Kapituła Kolegiacka, od 23.12.2006