DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zdun Wojciech
Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
23 kwietnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 17.06.1974 – 20.05.1975
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 20.05.1975 – 20.05.1978
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 20.05.1978 –10.06.1983
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 10.06.1983 –15.06.1988
administrator, Św. Ap. Piotra i Pawła, Wola Rasztowska, 19.08.1991– 25.12.1993
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Wola Rasztowska, 25.12.1993 – 20.06.1997
proboszcz, Świętej Trójcy, Latowicz, 20.06.1997 – 29.08.2009
proboszcz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, od 29.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2000
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012