DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zdanowicz Marek
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
licencjat, PWTW, teologia fundamentalna,
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 30.06.1994 – 28.06.1996
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 28.06.1996 – 28.06.1997
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 30.06.2000 – 30.06.2001
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 30.06.2001– 03.07.2004
wikariusz, Św. Brata Alberta, Warszawa-Wesoła (Zielona), 03.07.2004 – 02.09.2004
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 02.09.2004 – 01.07.2007
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 01.07.2007 – 28.08.2011
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 28.08.2011– 01.09.2013
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 01.09.2013 – 04.12.2015
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik, od 04.12.2015
diecezjalny duszpasterz harcerzy, 22.09.1994 – 31.08.2016
kapelan, ZHP Warszawa-Praga Południe, od 10.05.2009
dekanalny duszpasterz młodzieży, Dekanat Grochowski, 01.09.2010 – 01.11.2011