DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zawistowski Arkadiusz
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
12 stycznia
magister, PWTW, katechetyka, 1994
licencjat, PWTW, pedagogika, 1998
studia doktoranckie, KUL, etyka, 2000 – 2001
studia doktoranckie, UKSW, etyka, 2001– 2007
studia podyplomowe, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II (Kraków), Opieka Duszpasterska Służby Zdrowia i Pomocy Społecznej, 2011– 2013
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 30.06.1994 – 08.06.1997
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 28.06.1997 – 01.10.2000
rezydent, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, od 01.07.2005
kapelan, Siostry Wspomożycielki (Sulejówek), 01.10.2001– 01.07.2005
członek, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, 20.08.2002 – 20.08.2009
kapelan, Mazowiecki Szpital Bródnowski, od 01.07.2005
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
kapelan, Główny Inspektorat Sanitarny, od 2006
diecezjalny duszpasterz służby zdrowia, od 23.06.2006
koordynator, Zespół Koordynujący Formację Permanentną Duchowieństwa, od 20.08.2009
członek, Zespół KEP ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia, od 2010
sekretarz, Zespół KEP ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia, 2010 – 20.04.2016
krajowy duszpasterz służby zdrowia, KEP, od 20.04.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2010
kanonik honorowy, Kapituła Konkatedralna, od 22.12.2016