DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zając Dariusz
Opieki NMP, Przegaliny Duże, Diec. Siedlecka
14 czerwca 2003 r., Bp Kazimierz Romaniuk
19 grudnia
magister, PWTW, teologia, 2003
licencjat, PWTW, teologia duchowości, 2006
wikariusz, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 28.06.2003 – 03.07.2004
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 03.07.2004 –19.06.2008
wikariusz, Św. Józefa Robotnika, Surgut, Diec. Nowosybirska (Rosja), 19.06.2008 – 01.07.2010
administrator, Przemienienia Pańskiego (Katedra), Nowosybirsk, Diec. Nowosybirska (Rosja), 01.07.2010 – 01.07.2013
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 01.07.2013 – 26.08.2015
rezydent, Świętej Trójcy, Ząbki, od 26.08.2015
kapelan, Warszawskie Hospicjum dla Dzieci (Zacisze), od 26.08.2015