DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zagórowski Grzegorz
Św. Urszuli, Kowal, Diec. Włocławska
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
12 marca
magister, PWTW, filozofia przyrody,
wikariusz, Św. Zygmunta, Słomczyn, AW, 29.05.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 21.06.1990 – 02.04.1991
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 02.04.1991– 22.06.1995
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 22.06.1995 –18.06.2001
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 18.06.2001– 03.07.2004
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 03.07.2004 – 22.06.2005
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
spowiednik, WSD DW-P, 07.09.2004 – 22.06.2005
ojciec duchowny, WSD DW-P, od 22.06.2005
wykładowca, WSD DW-P, wprowadzenie w chrześcijaństwo, od 01.10.2005
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2011
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, od 24.12.2014