DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wyszyński Sławomir
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 maja
magister, PWTW, teologia pastoralna,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 30.06.1995 – 26.06.1998
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 26.06.1998 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 30.06.2000 – 03.07.2004
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 03.07.2004 – 29.08.2009
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów, 29.08.2009 – 29.08.2010
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Ostrówek, 29.08.2010 – 26.08.2015
kapelan, Szpital Dziecięcy im. prof. dr. J. Bogdanowicza (Niekłańska), 2004 – 2009