DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wyszyński Piotr
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
magister, PWTW, historia sztuki,
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 28.06.1997 – 01.07.1999
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 01.07.1999 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 30.06.2000 – 28.10.2000
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 28.10.2000 – 29.06.2002
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 29.06.2002 –14.12.2002
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 29.08.2009 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 28.08.2011– 01.09.2013
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 01.09.2013 – 26.08.2017
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, od 26.08.2017
kapelan, DPS im. św. Józefa (Mienia), 14.12.2002 – 29.08.2009