DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wyszomierski Jarosław
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
21 stycznia
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 30.06.1994 – 28.06.1997
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 28.06.1997 – 26.06.1998
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 26.06.1998 – 01.07.1999
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 01.07.2005 – 01.07.2006
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 01.07.2006 – 28.08.2010
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 08.08.2010 – 27.08.2014
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 27.08.2014 – 26.08.2016
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, od 26.08.2016, delegowany do tworzenia ośrodka duszpasterskiego w Kobyłce, osiedle Maciołki
członek z wyboru, Rada Kapłańska, od 21.09.2015