DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Wysocki Stefan
Wniebowzięcia NMP, Łowicz, Diec. Łowicka
08 sierpnia 1954 r., Bp Wacław Majewski, AW
07 maja 2017 r., Cmentarz parafii Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła
absolutorium, Wydział Teologii Katolickiej UW,
wikariusz, Narodzenia NMP, Sochaczew-Trojanów, Diec. Łowicka, 30.07.1954 – 28.06.1955
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 28.06.1955 – 31.12.1956
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Warszawa-Wola, AW, 31.12.1956 – 30.08.1958
wikariusz, Św. Katarzyny, Warszawa-Służew, AW, 30.08.1958 – 05.08.1959
wikariusz, Św. Tadeusza Ap., Warszawa-Sadyba, AW, 05.08.1959 –13.06.1962
wikariusz, Św. Augustyna, Warszawa-Muranów, AW, 13.06.1962 – 21.09.1963
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Ochota, AW, 21.09.1963 – 01.06.1967
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 01.06.1967 – 25.09.1967
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 25.09.1967 –10.01.1972
proboszcz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła, 10.01.1972 – 20.06.2003
rezydent, Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła, 20.06.2003 – 07.05.2017 (†)
dziekan, Dekanat Rembertowski, 27.11.1987 – 25.03.2003
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
prałat, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 2003
prałat emerytowany, Kapituła Kolegiacka, 2003 – 07.05.2017 (†)