DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wysocki Karol
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
04 listopada
ex universa, WMSD,
wikariusz, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 30.06.1995 – 26.06.1998
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 26.06.1998 – 30.06.2001
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 30.06.2001– 29.06.2002
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, 29.06.2002 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 01.07.2006 – 01.07.2007
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 01.07.2007 – 28.08.2011
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 28.08.2011– 26.08.2016
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, od 26.08.2016