DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wolski Andrzej
Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW
29 maja 1983 r., Kard. Józef Glemp, AW
16 maja
magister, PWTW, historia sztuki,
wikariusz, Św. Michała Arch., Goszczyn, AW, 30.05.1983 –15.06.1985
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Skierniewice, Diec. Łowicka, 15.06.1985 – 26.10.1987
wikariusz, Św. Stanisława BM, Warszawa-Wola, AW, 26.10.1987 – 21.06.1989
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Warszawa-Wrzeciono, AW, 21.06.1989 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Tomasza Ap., Warszawa-Ursynów, AW, 21.06.1990 –19.06.1991
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 19.06.1991– 22.06.1992
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 22.06.1992 – 22.06.1993
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 22.06.1993 – 09.09.1998
pomagający duszpastersko, Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Pustelnik k. Mińska Maz., od 25.02.2007
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
urlop zdrowotny, 09.09.1998 – 22.06.2005
kapelan, Siostry Wspomożycielki (Sulejówek), od 22.06.2005