DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wójtowicz Marcin Stanisław
Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
11 listopada
magister, PWTW, teologia fundamentalna, 1973
studia doktoranckie, UKSW, teologia fundamentalna, 1973 –1975
doktor, UKSW, teologia fundamentalna, 1975
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 17.06.1974 –14.08.1976
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 14.08.1976 – 20.05.1978
wikariusz, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 20.05.1978 – 02.06.1979
wikariusz, Dzieciątka Jezus, Warszawa-Żoliborz, AW, 02.06.1979 – 25.05.1981
wikariusz, Św. Stanisława Kostki, Warszawa-Żoliborz, AW, 25.05.1981–15.06.1985
wikariusz, Św. Wojciecha, Warszawa-Wola, AW, 15.06.1985 –14.01.1986
proboszcz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, od 29.06.1996
referent, Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej, 15.06.1985 – 25.03.1992
dyrektor, DKE im. Kard. Kakowskiego, 14.01.1986 – 29.06.1996
spowiednik, WMSD, 27.11.1987 – 25.03.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
referent, Wydział Nauki Katolickiej Kurii DW-P, 25.03.1992 – 29.06.1996
ceremoniarz diecezjalny, 03.04.1992 – 29.06.1996
referent ds. jedności chrześcijan, Kuria Diecezjalna, 04.05.1992 – 01.10.2006
cenzor publikacji religijnych, od 27.06.1992
dziekan, Dekanat Praski, 29.06.1996 –10.10.2016
wykładowca, WSD DW-P, ekumenizm, 15.05.2000 – 30.06.2010
przewodniczący, Towarzystwo Przyjaciół WSD, od 08.12.2000
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 07.11.1995
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, od 07.11.1995
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 15.09.2011