DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wojtas Paweł
Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, AW
29 czerwca
magister, PWTW, filozofia, 1989
licencjat, PWTW, filozofia, 1989
doktor, UKSW, filozofia, 2005
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 17.05.1989 –15.09.1991
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 15.09.1991– 09.04.1992
rezydent, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 26.08.2012 – 28.09.2014
kapelan, Areszt Śledczy (Białołęka), 15.09.1991– 31.01.2002
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Płudy, Klasyków), 09.04.1992 – 26.08.2012
krajowy duszpasterz więziennictwa, KEP, 11.10.2001–17.10.2016
diecezjalny duszpasterz więziennictwa, od 05.11.2004
wiceprezes, Zarząd Rady Głównej ds. Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym przy Ministrze Sprawiedliwości, 2008 – 01.05.2016
wiceprzewodniczący, Międzynarodowa Komisja Katolickiego Duszpasterstwa Więziennego, 2011– 2015
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 28.09.2014 – 27.11.2016
członek, Zarząd Rady Głównej ds. Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym przy Ministrze Sprawiedliwości, od 10.06.2016
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 10.02.2005 – 25.03.2012
kanonik gremialny, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012