DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wojno Wojciech
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
23 kwietnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 30.06.1994 – 05.02.1996
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 05.02.1996 – 01.07.1999
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 01.07.1999 – 30.06.2001
wikariusz, Świętej Trójcy, Niegów, 30.06.2001– 01.07.2006
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 01.07.2006 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Glinianka, 27.08.2014 – 26.08.2015
diecezjalny duszpasterz honorowych dawców krwi, od 12.04.2011
kapelan, Cmentarz Bródzieński, od 26.08.2015