DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wójcik Zenon
Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, AW
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
22 grudnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Narodzenia NMP, Sochaczew-Trojanów, Diec. Łowicka, 29.05.1987 – 03.08.1989
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 03.08.1989 – 21.06.1990
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 21.06.1990 – 22.06.1994
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 22.06.1994 – 22.06.1996
administrator, Św. Kazimierza Królewicza, Grzebowilk, 22.06.1996 – 21.11.1999
proboszcz, Św. Kazimierza Królewicza, Grzebowilk, 21.11.1999 – 24.06.2004, organizator parafii
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Żuków, od 24.06.2004
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan powiatowy, Ochotnicze Straże Pożarne (Mińsk Maz.), od 1999