DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wójcik Kazimierz
Podwyższenia Krzyża Świętego, Goworowo, Diec. Łomżyńska
11 sierpnia 1957 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
04 marca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Michała Arch., Goszczyn, AW, 10.08.1957 – 28.08.1958
wikariusz, Narodzenia NMP, Sochaczew-Trojanów, Diec. Łowicka, 28.08.1958 –10.03.1959
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 10.03.1959 –11.06.1963
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW, 11.06.1963 – 26.10.1963
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Leszno, AW, 26.10.1963 – 21.06.1967
wikariusz, Św. Zygmunta, Słomczyn, AW, 11.01.1978 – 22.04.1978
proboszcz, Św. Zygmunta, Słomczyn, AW, 22.04.1978 – 20.10.1983
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 20.10.1983 – 02.04.1984
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 02.04.1984 –17.06.2006
rezydent, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, od 17.06.2006
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Legionowski, 01.09.2002 – 01.09.2008
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Legionowski, 01.09.2005 – 01.09.2008
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 2006
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2006