DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wojciechowski Zbigniew Feliks
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
17 marca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 08.06.1974 –15.05.1976
wikariusz, Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, Leszno k. Błonia, AW, 15.05.1976 –17.11.1979
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 17.11.1979 –10.06.1983
wikariusz, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 10.06.1983 –16.06.1986
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Rakowiec, AW, 16.06.1986 –15.06.1988
administrator, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 15.06.1988 – 28.01.1989
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 28.01.1989 – 23.07.1992, organizator parafii, budowniczy kaplicy z zapleczem
administrator, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 23.07.1992 – 26.02.1996
proboszcz, Zmartwychwstania Pańskiego, Warszawa-Targówek, 03.03.1996 – 20.06.2003
proboszcz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła, 20.06.2003 – 28.08.2011
proboszcz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, od 28.08.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Ochotnicze Straże Pożarne m.st. Warszawy, od 11.04.2011
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 05.04.2007