DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wnuk Andrzej
Św. Feliksa de Valois, Guzów, Diec. Łowicka
03 czerwca 1984 r., Kard. Józef Glemp, AW
30 listopada
magister, PWTW, liturgika,
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 04.06.1984 –10.06.1987
wikariusz, Najświętszego SPJ, Skierniewice, Diec. Łowicka, 10.06.1987 – 01.06.1989
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 01.06.1989 –19.08.1991
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 19.08.1991– 22.06.1995
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 22.06.1995 – 22.11.1996
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 22.11.1996 – 24.06.1999
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Rudzienko, 25.06.1999 – 31.07.2002
proboszcz, Św. Anny, Jakubów, 27.07.2002 – 08.06.2006
proboszcz, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 03.06.2006 – 01.06.2007
administrator, MB Fatimskiej, Mistów, 01.06.2007 – 21.08.2009
rezydent, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 01.09.2012 –10.08.2016
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Jeruzal Miński, od 10.08.2016
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Międzyleski Szpital Specjalistyczny (Warszawa), 26.06.2009 – 01.09.2012
kapelan, Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Międzylesie), 29.08.2009 – 01.09.2012