DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Włoch Michał
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
29 września
magister, UKSW, prawo kanoniczne, 2002
magister, UKSW, prawo cywilne, 2003
magister, PWTW, teologia, 2008
studia doktoranckie, UKSW, prawo kanoniczne, od 2011
wikariusz, Św. Brata Alberta, Warszawa-Wesoła (Zielona), 28.06.2008 – 28.08.2011
wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 28.08.2011– 27.08.2014
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 27.08.2014 – 01.02.2016
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, od 01.02.2016