DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wirkowski Zygmunt
MB Wspomożenia Wiernych, Grodzisk, A-diec. Białostocka
28 maja 1972 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
02 maja
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 10.06.1972 – 08.06.1974
wikariusz, Świętej Trójcy, Błonie, AW, 08.06.1974 – 24.11.1979
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 24.11.1979 –10.06.1983
wikariusz, MB Częstochowskiej, Warszawa-Powiśle, AW, 10.06.1983 –10.06.1987
proboszcz, Św. Kazimierza Królewicza, Kobyłka-Stefanówka, 10.06.1987 – 29.06.2002, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 29.06.2002 –17.06.2006
proboszcz, Św. Izydora, Marki, 17.06.2006 – 01.03.2015
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Bródnowski, 23.09.2004 –17.06.2006
wicedziekan, Dekanat Zielonkowski, 01.07.2007 – 01.10.2014
dziekan, Dekanat Zielonkowski, 01.10.2014 – 01.03.2015
delegat biskupa ds. opieki duchowej i pomocy osobom poszkodowanym w przypadku nadużyć seksualnych, Kuria Diecezjalna, od 25.05.2015
członek z nominacji, Rada Kapłańska, od 21.09.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 23.12.2000 – 22.12.2016
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, od 22.12.2016