DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wierzbicki Wojciech
Św. Wita, Modesta i Krescencji, Sońsk, Diec. Płocka
27 maja 1965 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
23 kwietnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 27.05.1965 – 01.06.1967
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Żychlin, Diec. Łowicka, 01.06.1967 – 02.12.1969
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 02.12.1969 – 05.06.1973
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 05.06.1973 – 31.10.1975
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Warszawa-Wola, AW, 31.10.1975 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Barbary, Warszawa-Śródmieście, AW, 25.05.1979 – 05.09.1983
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Sierzchowy, Diec. Łowicka, 05.09.1983 – 06.09.1991
proboszcz, MB Różańcowej, Wielgolas, 06.09.1991– 22.06.1994
proboszcz, Św. Stanisława Kostki, Okuniew, 22.06.1994 – 01.01.2005
mieszkający na terenie, Św. Jana Kantego, Warszawa-Żoliborz, AW, od 01.01.2005
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2010