DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wielądek Robert Łukasz
03 czerwca 2006 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
17 kwietnia
magister, PWTW, teologia, 2006
studia doktoranckie, KUL, teologia pastoralna, 09.06.2007 – 26.08.2012
licencjat, KUL, teologia pastoralna, 2009
studia podyplomowe, KUL, poradnictwo psychologiczne i psychiatryczne, od 2011
doktor, KUL, teologia pastoralna, 2012
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 04.06.2006 – 09.06.2007
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 26.08.2012 – 26.08.2015
rezydent, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, od 26.08.2015
diecezjalny duszpasterz rodzin, od 01.09.2015
misjonarz miłosierdzia, od 10.02.2016
diecezjalny duszpasterz nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej, odpowiedzialny za formację stałą, od 01.10.2016