DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wieczorek Dariusz
Św. Jakuba Ap., Skierniewice, Diec. Łowicka
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
19 grudnia
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Św. Klemensa PM, Nadarzyn, AW, 16.06.1986 –10.06.1987
wikariusz, Św. Edwarda, Pruszków-Tworki, AW, 10.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 15.06.1989 –19.08.1991
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 19.08.1991– 30.06.1995
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 30.06.1995 – 30.06.2000
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 30.06.2000 – 01.01.2005
proboszcz, Św. Stanisława Kostki, Okuniew, od 01.01.2005
podział diecezji, z AW, 25.03.1992