DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Węgrzynowicz Ireneusz
Św. Jakuba Ap., Skierniewice, Diec. Łowicka
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
28 czerwca
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Glinianka, 09.06.1986 –10.06.1987
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 10.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 15.06.1989 – 22.06.1993
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 22.06.1993 – 22.06.1996
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 22.06.1996 – 26.06.1998
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 26.06.1998 – 20.06.2000
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 20.06.2000 –18.06.2002
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 18.06.2002 –17.06.2006
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Trawy, 17.06.2006 – 29.08.2009
proboszcz, Dobrego Pasterza, Warszawa-Miedzeszyn, 29.08.2009 – 01.07.2012
proboszcz, Św. Faustyny, Helenów, od 01.07.2012
podział diecezji, z AW, 25.03.1992