DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Węglarz Krzysztof
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 lipca
magister, PWTW, historia Kościoła,
licencjat, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 28.05.1992 – 27.03.1995
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 27.03.1995 – 30.08.1995
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 30.08.1995 – 20.06.1997
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 20.06.1997 – 20.06.2000
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 20.06.2000 – 24.06.2004
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 24.06.2004 – 24.08.2009
wikariusz, MB Królowej Polski, Otwock-Kresy, od 24.08.2009