DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wedziuk Mariusz
Św. Zygmunta, Łosice, Diec. Siedlecka
04 czerwca 2005 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
19 stycznia
magister, PWTW, teologia moralna, 24.05.2005
studia doktoranckie, UKSW, teologia środków społecznego przekazu, 2006 – 2010
licencjat, UKSW, teologia środków społecznego przekazu, 30.06.2008
doktor, UKSW, teologia środków społecznego przekazu, 29.11.2010
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 01.07.2005 –19.06.2008
rezydent, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, od 19.06.2008
kapelan, Instytut Kardiologii (Anin), 01.09.2008 – 29.08.2009
dyrektor programowy, Radio Warszawa 106,2 FM, od 29.08.2009