DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wdowiak Kamil
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
14 lipca
licencjat, PWTW, teologia pastoralna,
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 28.06.1997 – 26.06.1998
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Stara Miłosna, 26.06.1998 –18.06.2001
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 18.06.2001– 29.06.2002
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 29.06.2002 – 03.07.2004
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 03.07.2004 – 01.07.2007
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 01.07.2007 – 26.08.2012
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, od 26.08.2012