DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wąsowski Andrzej
09 czerwca 2001 r., Bp Kazimierz Romaniuk
30 listopada
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Bł. Męczenników Podlaskich, Tłuszcz, 30.06.2001– 29.06.2002
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 29.06.2002 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 28.06.2003 – 20.08.2006
wikariusz, Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Pustelnik k. Mińska Maz., 20.08.2006 – 25.02.2007
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 25.02.2007 – 29.08.2011
wikariusz, Św. Wita, Karczew, od 29.08.2011
diecezjalny duszpasterz niewidomych, od 01.09.2002