DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Wasiak Mirosław
Nawiedzenia NMP, Górki Kampinoskie, AW
06 czerwca 1982 r., Kard. Józef Glemp, AW
26 lipca
magister, PWTW, prawo kanoniczne,
wikariusz, Św. Mikołaja, Dobre, 07.06.1982 –13.06.1984
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 13.06.1984 –15.06.1989
wikariusz, Św. Szczepana, Raszyn, AW, 15.06.1989 – 22.06.1991
rezydent, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 01.11.1991– 22.06.1992
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 22.06.1992 – 22.06.1993
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 22.06.1993 – 20.06.1997
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 20.06.1997 – 25.04.2001
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Otwock-Mlądz, 25.04.2001– 29.08.2009
proboszcz, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 26.06.2009 – 24.06.2010
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, od 24.06.2010
urlop zdrowotny, 22.06.1991– 01.11.1991
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, SPSK im. Prof. Adama Grucy (Otwock), 20.06.1997 – 25.04.2001