DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Waligóra Krzysztof Grzegorz
Św. Kazimierza, Warszawa-Sielce, AW
28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW
25 lipca
magister, PWTW, liturgika, 1988
studia doktoranckie, UKSW, chrześcijańska nauka społeczna, 1991–1996
doktor, UKSW, socjologia, 26.06.2000
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 15.06.1988 – 21.06.1990
rezydent, Św. Michała Arch., Warszawa-Mokotów, AW, 29.08.1990 – 28.08.1992
rezydent, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 28.08.1992 – 28.06.1996
rezydent, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 28.06.1996 – 20.06.2000
proboszcz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 20.06.2000 – 24.06.2004
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, od 01.09.2005
wykładowca, Studium formacyjne przy KWPŻZZ, katolicka nauka społeczna
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
asystent diecezjalny, Akcja Katolicka, 25.03.1995 – 01.11.2007
wykładowca, WSD DW-P, katolicka nauka społeczna, od 01.10.2000
rektor, WSD DW-P, 24.06.2004 – 01.09.2005
sekretarz, Rada Kapłańska, 15.06.2009 –15.06.2015
członek, Kolegium Konsultorów, od 15.06.2009
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, od 14.06.2005