DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Walicki Dariusz
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
19 grudnia
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Pruszków, AW, 10.06.1987 –15.06.1988
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 15.06.1988 – 30.06.1994
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 30.06.1994 – 01.07.1999
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 01.07.1999 – 30.06.2000
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 30.06.2000 – 29.06.2002
proboszcz, Św. Kazimierza Królewicza, Kobyłka-Stefanówka, 29.06.2002 –17.06.2006
proboszcz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 17.06.2006 –15.01.2013
rezydent, Najświętszego SPJ, Warszawa-Stara Miłosna, 15.01.2013 – 26.08.2015
wikariusz, Św. O. Pio, Warszawa-Gocław, od 26.08.2015
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
spowiednik, WSD DW-P, 01.10.2000 – 30.06.2008
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Wołomiński, 01.09.2004 –17.06.2006
dziekan, Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, 03.06.2006 –15.01.2013
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2006