DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Uzdowski Marek
MB Anielskiej, Konstancin-Jeziorna-Skolimów, AW
01 czerwca 1980 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
25 kwietnia
magister, UKSW, teologia dogmatyczna,
wikariusz, Św. Katarzyny DM, Rzeczyca, Diec. Łowicka, 03.06.1980 –10.06.1983
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 10.06.1983 –16.06.1986
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 15.06.1986 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 21.06.1990 – 28.06.1996
administrator, Miłosierdzia Bożego, Rudzienko, 28.06.1996 –18.07.1998
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Rudzienko, 18.07.1998 – 25.06.1999
proboszcz, Św. Maksymiliana Kolbego, Józefów-Błota, 24.06.1999 – 05.07.2009
proboszcz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, od 29.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
Medal „Zasłużony dla Rycerstwa Niepokalanej”, 15.01.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2012