DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Urbański Ryszard
Św. Wawrzyńca, Ługi, Diec. Zielonogórsko-Gorzowska
26 maja 1963 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
03 kwietnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Wszystkich Świętych, Złaków Kościelny, Diec. Łowicka, 27.05.1963 – 08.06.1964
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Kiernozia, Diec. Łowicka, 08.06.1964 – 01.06.1967
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 01.06.1967 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Szczepana, Raszyn, AW, 08.06.1974 – 25.02.1977
proboszcz, Św. Stanisława BM, Sobików, AW, 25.02.1977 –15.10.1983
proboszcz, Św. Bartłomieja Ap., Żelechlinek, Diec. Łowicka, 15.10.1983 –13.06.1984
proboszcz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 25.06.1984 –12.09.2011
mieszkający na terenie, Św. Wawrzyńca, Ługi, Diec. Zielonogórsko-Gorzowska, 17.09.2011– 31.10.2012
rezydent, Św. Jakuba Ap., Skierniewice, Diec. Łowicka, 01.08.2014 – 31.08.2015
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Otwocki, 01.09.1991–17.09.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 28.06.2002
spowiednik, WSD DW-P, 01.10.2000 –17.09.2011
mieszkaniec, DKE w Otwocku, 01.11.2012 – 01.08.2014
mieszkaniec, DKE w Otwocku, od 01.09.2015
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 2011
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, od 2011