DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Urbanowski Piotr
29 maja 1999 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
magister, PWTW, teologia dogmatyczna,
wikariusz, Św. Stanisława BM, Siennica, 26.06.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 01.07.2007 – 26.08.2012
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, od 26.08.2012
członek z wyboru, Rada Kapłańska, od 15.06.2009
moderator diecezjalny, Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie, 08.05.2012 –16.11.2015
moderator diecezjalny, Ruch Światło-Życie, od 06.09.2015