DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ukleja Krzysztof
Św. Michała Arch., Goszczyn, AW
06 czerwca 1982 r., Kard. Józef Glemp, AW
25 lipca
magister, PWTW, teologia fundamentalna, 1982
studia podyplomowe, PWTW, pedagogika, 1989 –1992
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 07.06.1982 –13.06.1984
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 13.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Św. Szczepana, Raszyn, AW, 15.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 15.06.1988 – 29.05.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek sekretariatu, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
dyrektor, Caritas DW-P, 29.05.1992 – 31.12.2009
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 27.06.1997 –15.09.2009
konsultor ds. charytatywnych, Kuria Diecezjalna, od 31.12.2009
wicedziekan, Dekanat Grochowski, od 04.10.2014
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.1995
Nagroda m.st. Warszawy, 21.04.1998
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.2001– 25.03.2012
Nagroda „Bóg zapłać”, 09.05.2003
Wyróżnienie „Zasłużony dla Warszawy”, 31.07.2004
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 24.11.2005
Złoty Krzyż Zasługi, 2007
kanonik gremialny, Kapituła Konkatedralna, od 25.03.2012