DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Twarowski Marek
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
25 kwietnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 22.06.1992 – 30.06.1995
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 30.06.1995 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 01.07.1999 – 30.06.2000
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 28.06.2003 – 01.07.2007
rezydent, Św. Ap. Piotra i Pawła, Dębe Wielkie, 01.07.2007 – 02.12.2007, delegowany do tworzenia ośrodka duszpasterskiego w Wielgolesie Brzezińskim
administrator, Matki Odkupiciela, Wielgolas Brzeziński, 02.12.2007 –15.08.2011