DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Turek Łukasz
09 czerwca 2001 r., Bp Kazimierz Romaniuk
18 października
magister, PWTW, teologia dogmatyczna,
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 30.06.2001– 28.06.2003
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 28.06.2003 – 01.07.2006
wikariusz, Św. O. Pio, Warszawa-Gocław, 01.07.2006 – 29.08.2009
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 29.08.2009 – 26.08.2016
koordynator diecezjalny, Odnowa w Duchu Świętym, od 01.11.2007