DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Turek Jacek
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 sierpnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 22.06.1996 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Hieronima, Warszawa-Stara Miłosna, 28.06.2003 – 01.07.2005
wikariusz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, 01.07.2005 – 30.08.2009
rezydent, Św. Męczenników z Ugandy, Kabala, Diec. Makeni (Sierra Leone), 11.02.2011– 04.03.2011, staż misyjny
rezydent, MB Królowej Apostołów, Mongo Bendugu, Diec. Makeni (Sierra Leone), 04.03.2011– 30.03.2011, staż misyjny
rezydent, Bł. Guido M. Conforti, Makeni, Diec. Makeni (Sierra Leone), 05.10.2011– 23.12.2011, staż misyjny
proboszcz, Św. Augustyna, Kambia, Diec. Makeni (Sierra Leone), 23.12.2011– 01.05.2013
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 01.05.2013 – 01.03.2015
przygotowanie misyjne, Centrum Formacji Misyjnej (Warszawa), 30.08.2009 – 30.04.2010
urlop zdrowotny, 30.03.2011– 05.10.2011
kapelan, ZOL Psychiatryczny (Rasztów), od 01.09.2015
członek z wyboru, Rada Kapłańska, od 21.09.2015