DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Trzciński Paweł Stanisław
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
29 czerwca
magister, PWTW, patrologia,
licencjat, PWTW, patrologia,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 30.06.1995 – 28.06.1996
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 28.06.1996 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 01.07.1999 – 30.06.2002
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 30.06.2002 – 03.07.2004
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 03.07.2004 – 01.07.2007
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 01.07.2007 – 29.08.2009
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 29.08.2009 – 28.08.2011
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 28.08.2011– 26.08.2015
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 26.08.2015 – 26.08.2016