DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Trojanowski Władysław
Św. Ap. Piotra i Andrzeja, Jedlińsk, Diec. Radomska
05 czerwca 1977 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
27 czerwca
ex universa, PWTW, 1977
magister, UKSW, prawo materialne majątkowe, 1991
studia doktoranckie, UKSW, prawo materialne majątkowe, 1991–1992
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 06.06.1977 – 20.05.1980
administrator, MB Królowej Polski, Leśna Polana, AW, 20.05.1980 –10.06.1981, budowniczy kościoła
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 10.06.1981– 24.01.1983
wikariusz, Św. Stanisława BM, Osuchów, Diec. Łowicka, 24.01.1983 –16.06.1986
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 16.06.1986 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 21.06.1990 –19.08.1991
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 19.08.1991– 25.12.1994, delegowany do tworzenia ośrodka duszpasterskiego w Majdanie
administrator, NMP Królowej Różańca Świętego, Majdan, 25.12.1994 – 25.03.1996
proboszcz, NMP Królowej Różańca Świętego, Majdan, 25.03.1996 –14.09.1998, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 14.09.1998 – 09.06.2007
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 09.06.2007 – 23.08.2014
proboszcz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, od 23.08.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Tłuszcz, 01.07.2007 – 23.08.2014
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Tłuszcz, 01.09.2008 – 30.06.2010
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 02.10.1997