DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Tempczyk Mirosław
Narodzenia NMP, Młodzieszyn, Diec. Łowicka
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
26 lutego
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 29.05.1987 –19.08.1991
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 19.08.1991– 22.06.1992
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 22.06.1992 – 22.06.1993
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 22.06.1993 –16.12.1997
administrator, MB Fatimskiej, Mistów, 16.12.1997 – 01.06.2007
proboszcz, Św. Anny, Jakubów, od 27.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Międzyleski Szpital Specjalistyczny (Warszawa), 01.06.2007 – 29.08.2009
kapelan, Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Międzylesie), 01.06.2007 – 29.08.2009