DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Tarasiuk Tomasz
Chrystusa Miłosiernego, Biała Podlaska, Diec. Siedlecka
02 czerwca 2007 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
03 lipca
magister, PWTW, teologia,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 01.07.2007 – 29.08.2009
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 29.08.2009 – 27.08.2014