DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Szymański Zbigniew
21 maja 1994 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 marca
magister, PWTW, teologia pastoralna,
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 30.06.1994 – 28.06.1997
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 28.06.1997 – 30.08.1997
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 30.08.1997 – 01.09.1999
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mińsk Mazowiecki, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 29.06.2002 – 30.11.2004
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 30.11.2004 – 01.07.2006
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Celestynów, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 29.08.2010 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 28.08.2011– 26.08.2012
rezydent, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 26.08.2012 – 09.06.2015
urlop, od 09.06.2015