DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Szymański Władysław
Narodzenia NMP, Młodzieszyn, Diec. Łowicka
04 czerwca 1978 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
27 czerwca
magister, PWTW, katechetyka,
wikariusz, Św. Marcina BM, Wysokienice, Diec. Łowicka, 05.06.1978 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Przybyszew, AW, 25.05.1979 – 20.05.1980
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 20.05.1980 –10.06.1983
wikariusz, Św. Józefa Robotnika, Sochaczew, Diec. Łowicka, 10.06.1983 –13.06.1984
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 13.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 15.06.1985 –16.06.1986
wikariusz, Świętego Ducha, Łowicz, Diec. Łowicka, 16.06.1986 –15.06.1988
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 15.06.1988 – 22.06.1994
proboszcz, MB Różańcowej, Wielgolas, 22.06.1994 – 26.07.1995
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, od 26.07.1995
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
wicedziekan, Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, 16.08.1999 –15.06.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 29.04.1998
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 24.12.2010