DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Szwedkowicz Leszek Franciszek
Św. Jana Chrzciciela, Białaczów, Diec. Radomska
28 maja 1972 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
03 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Żelechlinek, Diec. Łowicka, 10.06.1972 – 05.06.1973
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 05.06.1973 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Rocha, Jasieniec, AW, 08.06.1974 – 20.05.1978
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 20.05.1978 –13.06.1984
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 13.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Łomianki, AW, 15.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 15.06.1988 – 04.07.1990
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 04.07.1990 – 30.06.1993
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 30.06.1993 – 09.11.1993
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Jeruzal Miński, 09.11.1993 –18.06.1998
rezydent, MB Częstochowskiej, Józefów, od 18.06.1998
podział diecezji, z AW, 25.03.1992