DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sztajerwald Tomasz
05 czerwca 2004 r., Bp Kazimierz Romaniuk
28 stycznia
licencjat, UW, filologia, jęz. francuski, 1999
magister, UKSW, teologia duchowości, 2004
magister, UKSW, psychologia kliniczna, 2011
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 03.07.2004 – 01.07.2006
rezydent, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 01.07.2006 – 01.07.2007
rezydent, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 01.07.2007 – 29.08.2009
prefekt, WSD DW-P, od 29.08.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 07.12.2015