DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Sztajerwald Kazimierz Edward
28 maja 1992 r., Bp Kazimierz Romaniuk
04 marca
magister, PW, elektronika, 1984
ex universa, WMSD, 1992
wikariusz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 22.06.1992 – 30.06.1994
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 30.06.1994 – 28.06.1997
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 28.06.1997 – 30.06.2000
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 28.06.2003 – 22.06.2005
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 22.06.2005 – 01.03.2015
proboszcz, Św. Izydora, Marki, od 01.03.2015
wicedziekan, Dekanat Jadowski, 01.07.2009 – 01.03.2015
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2014